top of page

Италиански елегантен шал,60% коприна, 40% лурекс в цикламена гама. Лек и ефирен, подходящ за всеки тоалет, с размер 180/70 см.

Шал Коприна/Лурекс Marina D'este

SKU: S087E
139,00 лв.Цена
  • Марка: Marina D'este

    Код: S087E

    Състав: 60% коприна,40% лурекс

    Размер: 180x70см

     

bottom of page