top of page

Италиански шал, 60% коприна,40% лурекс в златисто розова гама, елегантен и ефирен, с размер 180/70 см. Подходящ и за вечерни тоалети.

Шал Коприна/Лурекс

SKU: S088E
139,00 лв.Цена
  • Марка: Coveri Collection

    Код: S088E

    Състав: 100% коприна

    Размер: 186x70см

    Десен: тъмно бежаво

bottom of page