top of page

Италиански шал 60% коприна, 40% лурекс в светло розова гама. Лек, ефирен и елегантен, подходящ аксесоар за всеки тоалет. Размерът е 180/70см.

Шал Коприн Marina D'este

SKU: S084E
139,00 лв.Цена
  • Марка: Marina D'este

    Код: S084E

    Състав: 60% коприна, 40% лурекс

    Размер: 180x70см

    Десен: светло розов

bottom of page