Италиански елегантен шал, 100% копринен шифон, двоен, с асиметрични краища и мъниста. Лек и ефирен ,подходящ за всеки тоалет.

Черен Двоен Шал Шифон Коприна Mila Schon

SKU: S110E
148,00 лв.Цена
  • марка: Mila Schon

    код: S110E

    състав: 100% коприна

    размер: 206x48см

    десен: черно