top of page

Италиански шал 100% копринен сатен, флорален десен и шарки кашмир на червен фон сиво, бяло, синьо. Елегантен и мек аксесоар за всеки тоалет. Размерът е 160/45 см.

Шал Коприна Сатен Marina D'este

SKU: S147S
137,00 лв.Цена
  • Марка:  Marina D'este

    Код: S147S

    Състав: 100% коприна

    Размер: 160x45см

bottom of page