top of page

Италиански елегантен шал с20% коприна и 80% органза фолио в златисто и бледо розово, с метални пайети и мъниста.Размеръте 190/54 см.

Розово/Златисто Шал Коприна с Метални Пайети и Мъниста Marina D'este

SKU: S018E
165,00 лв.Цена
  • Марка: Marina D'este

    Код: S018E

    Състав: 20% коприна, 80% метална нишка

    Размер: 190x54см

bottom of page