top of page

Италиански шал 100% копринен шифон в бледо лила с волан. С размер 194/76 см, ефирен и елегантен.

Лилав Шал Копринен Шифон Marina D'este

SKU: S033E
99,00 лв.Цена
  • Марка: Marina D'este

    Код: S033E

    Състав: 100% коприна

    Размер: 194x76см

bottom of page