top of page

Италиански шал 100% копринен шифон с размер 200/90 см, обкантен с корда. Елегантен и ефирен аксесоар.

Цикламен Шал Копринен Шифон Laura  Biagiotti

SKU: S049E
135,00 лв.Цена
  • Марка: Laura  Biagiotti

    Код: S049E

    Състав: 100% коприна

    Размер: 200x90см

bottom of page