top of page

Италиански шал 100% копринен шифон с размер 180/80 см, обкантен с корда в  сива гама.Ефирен и елегантен ,подходящ за всеки тоалет.

Сив шал Копринен Шифон с корда Laura  Biagiotti

SKU: S053E
135,00 лв.Цена
  • Марка: Laura  Biagiotti

    Код: S053E

    Състав: 100% коприна

    Размер: 180x80см

bottom of page