Италиански елегантен шал ,100% коприна, шифон в синя гама и бели декоративни перлички. Лек и ефирен  . Размерът е 206/55 см.

Син Шал Шифон Коприна с Перлички Marina D'Este

SKU: S093E
98,00 лв.Цена
  • Марка: Marina D'Este

    Код: S093E

    Състав: 100% коприна

    Размер: 206x55см