top of page

Италиански шал ,100% копринен шифон в зелена гама с ресни , с размер 206/54 см. Ефирен и лек аксесоар.

Зелен Шал Коприна Шифон с ресни Renato Balestra

SKU: S101E
66,00 лв.Цена
  • Марка: Renato Balestra

    Код: S101E

    Състав: 100% коприна

    Размер: 206x54см

bottom of page