Италиански шал,100%копринен шифон в светлорозаво с ресни. Лек и ефирен аксесоар.

Розов Шал Шифон Коприна с ресни Renato Balestra

SKU: S104E
66,00 лв.Цена
  • марка: Renato Balestra

    код: S104E

    състав: 100% коприна

    размер: 206x54см