top of page

Италиански шал, 100% копринен шифон с ресни в прасковено розава гама. Лек и ефирен аксесоар.  Размерът е 206/54 см.

Розов Шал Коприна Шифон с ресни Renato Balestra

SKU: S105E
66,00 лв.Цена
  • Марка: Renato Balestra

    Код: S105E

    Състав: 100% коприна

    Размер: 206x54см

bottom of page