top of page

Италиански шал,100% копринен шифон ,черен , с ресни. Лек и ефирен. Размерът е 206/54 см.

Черен Шал Коприна Шифон с ресни Renato Balestra

SKU: S106E
66,00 лв.Цена
  • Марка: Renato Balestra

    Код: S106E

    Състав: 100% коприна

    Размер: 206x54см

bottom of page