top of page

Италиански трипластов шал 100% копринен шифон в тъмносиньо, сиво и електриково синьо. Ефектен и ефирен .

Тъмно синьо/Сиво/Синьо Шал Шифонена Коприна Coveri Collection

SKU: S070E
118,00 лв.Цена
  • Марка: Coveri Collection

    Код: S070E

    Състав: 100% коприна

    Размер: 172x55см

bottom of page