top of page

Италиански шал от 100% копринен шифон с размер 200/70 см.Елегантен и ефирен в бяло, черно, сиви ивици и бежово/златисти вериги ,придава елегантност  на вашият тоалет.

Шал Копринен Шифон FURLA

SKU: S071E
189,00 лв.Цена
  • Марка: FURLA

    Код: S071E

    Състав: 100% коприна

    Размер: 200x70см

bottom of page