top of page

Луксозен шал 100% копринен шифон с размер 140/140 см. Цветовата гама е черно, бледо розаво, сиво и оранжево с абстактен десен. Ефирен и елегантен, както за всяка дреха, така може да се носи и като парео.

Шал Коприна Квадрат GIVENCHY

SKU: S114E
лв298.00Цена
  • Марка:  GIVENCHY

    Код: S114E

    Състав: 100% коприна

    Размер: 140x140см

bottom of page