top of page

Италиански шал,60% коприна, 40% вискоза,  шифон в бяло. Лек и ефирен аксесоар за всеки тоалет. Размерът е 180/95 см.

Бял Шал Коприна/Вискоза BASILE

SKU: S107E
165,00 лв.Цена
  • Марка:  BASILE

    Код: S107E

    Състав: 100% коприна

    Размер: 180/95см

bottom of page